Parmakbasanlar KO - PvP'nin Yeni Yüzü 95.130.172.232

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parmakbasanlar KO - Hoşgeldiniz İyi Oyunlar Dileriz 77.223.132.208

Rollback ta charım ve itemlerim gitti eklenmesini talep ediyorum.

WhyNot

Rollback ta charım ve itemlerim gitti eklenmesini talep ediyorum. Empty Rollback ta charım ve itemlerim gitti eklenmesini talep ediyorum.

Mesaj tarafından WhyNot Paz Şub. 07, 2010 2:35 pm

[b]Arkadaşlar charımın son hali böyleydi : Lv : 63 % 5 falan. 3 tane +8 md dual roc . 1 tane rol . rog bot pad +8 chitin gerisi +7 chitin. pp . kekuri belt .priestdd25. dual re . dual opal earing. Şuan ise charım bile silinmiş . Bende yeni char açtm bugta kalmaması için10 lvl yapıp skill verdm. Charımdan bir ss. Rollback ta charım ve itemlerim gitti eklenmesini talep ediyorum. Delilxx1
    WhyNot

Rollback ta charım ve itemlerim gitti eklenmesini talep ediyorum. Empty Geri: Rollback ta charım ve itemlerim gitti eklenmesini talep ediyorum.

Mesaj tarafından WhyNot Paz Şub. 07, 2010 2:37 pm

WhyNot demiş ki:[b]Arkadaşlar charımın son hali böyleydi : Lv : 63 % 5 falan. 3 tane +8 md dual roc . 1 tane rol . rog bot pad +8 chitin gerisi +7 chitin. pp . kekuri belt .priestdd25. dual re . dual opal earing. Şuan ise charım bile silinmiş . Bende yeni char açtm bugta kalmaması için10 lvl yapıp skill verdm. Charımdan bir ss. Rollback ta charım ve itemlerim gitti eklenmesini talep ediyorum. Delilxx1

[b]İtemlern ve Lvlin ekleniceği char nick : PsychoSouL .. Erken hallolursa cok sevinirim.

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 3:44 am