Parmakbasanlar KO - PvP'nin Yeni Yüzü 95.130.172.232

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parmakbasanlar KO - Hoşgeldiniz İyi Oyunlar Dileriz 77.223.132.208

3 posters

ParmakbasanlarKO (PBKO) Açıldı !

Lcc
    Admin
    Admin

ParmakbasanlarKO (PBKO) Açıldı ! Empty ParmakbasanlarKO (PBKO) Açıldı !

Mesaj tarafından Lcc Paz Ocak 24, 2010 10:24 pm

ParmakBasanlarKO Myko Db ile açılmıştırLevel sınırı 75'dirServer soacs ile korunmaktadır

Exp kasmak kolay değildirAma zor da değildirParty ile 3-4 gün içinde 75 level olabilirsinizOyun açılalı bir hafta olmuştur

Upgrade oranları +3 kadar %100 dür ondan sonra her kademe %10 olarak düşmektedir

Oto master değildir ama oto üyelik vardırTrade fixlidirSelect karakter atamassınız/Trade komutu çalışmazGm satışı yokturNp satışı yokturEdit satışı kesinlikle yoktur

DROP LİST.:

Troll : Glave +1
    Hornet : Md +1

Apostle,Deru,Stone Glem,Giant golem,Death Knight,Ghost Warıor,Phantom,Harpy,Raven Harpy,Lamiros Yaratıklarından chitin düşmektedir % 50 oranında+1 olarak
    Worm - bus,bes sc leri
    Spoiler - ts
    Dts-Safir
    Ash-Opal
    Lamia-Kristal
    Shell dropları bosslara eklidirBoss dropları standarttırAynen myko oranın düşmektir

Server IP = 77.223.132.208
    Kopanel = 77.223.132.208
    Tekrardan belirteyim ki server yenidir zaman kaybetmeden buyrunuz bekleriz

ek olarak tanıtım videosu :

https://www.youtube.com/watch?v=YJkpEL7EjxE
    https://www.youtube.com/watch?v=FgZUe2fxTSY
    yamacbaba

ParmakbasanlarKO (PBKO) Açıldı ! Empty Geri: ParmakbasanlarKO (PBKO) Açıldı !

Mesaj tarafından yamacbaba Ptsi Ocak 25, 2010 10:10 am

Hayırlı Olsun Arkadaşlar.yicik SaoL Arkadaşım Ben Onu Unutmuşum Benim Charımda qiTTi İnşallah İtemlerim Geri GeLiR Boşa Emek Vermiş OLmayız!!

En son yamacbaba tarafından Ptsi Ocak 25, 2010 11:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    yicik

Mesaj tarafından yicik Ptsi Ocak 25, 2010 10:12 am

yamacbaba demiş ki:Shinigami'var Adam Sıralamada Yoktu :S 10 Dk Önce Sıralamaya qiRdi ve 75 Level&800 Np'li Olarak Ayrımcılık Varsa Oynamayılım

Arkadaşım server dbsi 2 gün kendini geriye atmıştı. Kayıplar telafi ediliyor. İllegal bir durum söz konusu değildir.
    yamacbaba

Mesaj tarafından yamacbaba Ptsi Ocak 25, 2010 11:38 am

Admin Veyahutta Vps'ye Giren Arkadaşlar Ebenezer'de Problemmi Var Sürekli Kapanıyor Server.Oynama Hevesim Kalmadı İtemlerim'De qiTTi.LeveL Ve İtem Gidenler'e Konu Açtım.Ama Hiç Bİr Değişiklil Yok Ne Yapıcaksınız??

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 3:37 am